Brons (Onbekend) - Prachtig bronzen beeld van een hond. - Verkocht

Brons (Onbekend) - Prachtig bronzen beeld van een hond. kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Brons (Onbekend) - Prachtig bronzen beeld van een hond. kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig bronzen beeld van een hond. kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig bronzen beeld van een hond. kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig bronzen beeld van een hond. kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig bronzen beeld van een hond. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

808 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen14 cm x 17 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Het betreft een schitterend weer gegeven beeld van een hond.

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

808 verkochte items
17
14
9
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-10-2020 om 15:36
Eindtijd:24-11-2020 om 19:28
25els
23 nov. / 21:10
€ 35