Brons - Staand meisje in brons - Verkocht

Brons (Onbekend) - Staand meisje in brons kopen? Bied vanaf 250!
Beeld / Object

Brons (Onbekend) - Staand meisje in brons kopen? Bied vanaf 250!Brons (Onbekend) - Staand meisje in brons kopen? Bied vanaf 250!Brons (Onbekend) - Staand meisje in brons kopen? Bied vanaf 250!Brons (Onbekend) - Staand meisje in brons kopen? Bied vanaf 250!Brons (Onbekend) - Staand meisje in brons kopen? Bied vanaf 250!Brons (Onbekend) - Staand meisje in brons kopen? Bied vanaf 250!Brons (Onbekend) - Staand meisje in brons kopen? Bied vanaf 250!Brons (Onbekend) - Staand meisje in brons kopen? Bied vanaf 250!Brons (Onbekend) - Staand meisje in brons kopen? Bied vanaf 250!
  • Brons
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlKlassiek
Afmetingen33.5 cm x 13.5 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Zeer fraai beeldje van een staand meisje in een Degas-achtige stijl. Topbeeldje!!

Brons

Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  thuisgalerie
285 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
13.5
33.5
9

Objectlocatieapeldoorn,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd5-6-2023 om 19:55
Eindtijd19-6-2023 om 22:52