Brons (Onbekend) - Violiste - Verkocht

Brons (Onbekend) - Violiste kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 25,00

Brons (Onbekend) - Violiste kopen? Bied vanaf 15!Brons (Onbekend) - Violiste kopen? Bied vanaf 15!Brons (Onbekend) - Violiste kopen? Bied vanaf 15!Brons (Onbekend) - Violiste kopen? Bied vanaf 15!Brons (Onbekend) - Violiste kopen? Bied vanaf 15!Brons (Onbekend) - Violiste kopen? Bied vanaf 15!Brons (Onbekend) - Violiste kopen? Bied vanaf 15!Brons (Onbekend) - Violiste kopen? Bied vanaf 15!Brons (Onbekend) - Violiste kopen? Bied vanaf 15!Brons (Onbekend) - Violiste kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

432 verkochte items
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen22 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
Gewicht400 gram
GesigneerdOngesigneerd
Heel decoratief bronzen beeldje van een vioolspeelster.Het beeldje heeft een mooi patina en is onbeschadigd.Leeftijd jaren 70 van de vorige eeuw.

Dit bronzen beeldje verkeert in een heel goede staat.

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

432 verkochte items
9
22
9
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:22-02-2019 om 16:50
Eindtijd:03-03-2019 om 21:32
Biedingen (4)
HarrieB
03 mrt. / 21:24
€ 25
adaniko
03 mrt. / 21:22
€ 20
HarrieB
03 mrt. / 21:22
€ 20
adaniko
02 mrt. / 09:46
€ 15