Bronzen plaquette/penning gesigneerd A.HARTIG van W.A.MOZART

Bronzen plaquette/penning gesigneerd A.HARTIG van W.A.MOZART   kopen? Bied vanaf 25!

Varia

Verkoopprijs: € 25,00

Bronzen plaquette/penning gesigneerd A.HARTIG van W.A.MOZART   kopen? Bied vanaf 25!Bronzen plaquette/penning gesigneerd A.HARTIG van W.A.MOZART   kopen? Bied vanaf 25!Bronzen plaquette/penning gesigneerd A.HARTIG van W.A.MOZART   kopen? Bied vanaf 25!Bronzen plaquette/penning gesigneerd A.HARTIG van W.A.MOZART   kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ongespecificeerd
TypeVaria

Het betreft een prachtige BRONZEN plaquette/penning in perfecte staat met een doorsnede van 8 cm.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:02-12-2014 om 08:18
Eindtijd:09-12-2014 om 08:18

kimar
8 dec. / 16:09
€ 25