Bruneau - Winterlandschap

Bruneau - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 250!
Bruneau - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 250!Bruneau - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 250!Bruneau - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 250!Bruneau - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 250!
  • Bruneau (1957)
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
Lijst70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Winterlandschap

Het schilderij heeft tientallen jaren in living gehangen, blijkbaar in goede omstandigheden.

Bruneau (1957)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Servaasdevries

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
80 cm
70 cm
70 cm
60 cm
Starttijd:25-01-2023 om 21:55
Eindtijd:08-02-2023 om 22:41
Openingsbod € 250
ObjectlocatieSint Katelijne Waver,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie