Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho BUENO-NOTTE Handgesigneerd. - Verkocht

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho BUENO-NOTTE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen106 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagezeer kleine oplage
Prachtige grote kleurenoffset-litho van Bruno Bruni.

Afmeting werk 106 x 86 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Bruno Bruni (1935)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37 )

2062 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
86 cm
106 cm
Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-12-2020 om 12:35
Eindtijd:31-12-2020 om 22:06
Jeroen_S
31 dec. / 15:43
€ 85