Bruno Bruni - Kleurenzeefdruk VLINDERS BIJ ZONSONDERGANG Handgesigneerd - Verkocht

Bruno Bruni - Kleurenzeefdruk VLINDERS BIJ ZONSONDERGANG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige kleurenzeefdruk van Bruno Bruni
Afmeting blad  62x43 cm  in perfecte staat
Handgesigneerd

Bruno Bruni (1935)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37 )

2061 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
43 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:23-09-2018 om 09:09
Eindtijd:29-09-2018 om 11:00
Sibade
26 sep. / 08:26
€ 45