Bruno Bruni - Paesaggio (r8) - Verkocht

Bruno Bruni - Paesaggio (r8) kopen? Bied vanaf 60!
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets genummerd 60/75

Bruno Bruni (1935)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
31 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-11-2022 om 17:42
Eindtijd:24-11-2022 om 19:40
KurtHereygers
11 nov. / 21:37
€ 60