BRUNO BRUNI Gr Kleuren-offsetlitho BUONO NOTTE Handgesigneerd - Verkocht

BRUNO BRUNI  Gr Kleuren-offsetlitho BUONO NOTTE    Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 79,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Bruno Bruni (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote kleurenoffset-litho van Bruno Bruni

afm blad  106x91 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en in kleine oplage uitgegeven

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Dit item is verkocht voor 79,00
Starttijd:03-03-2018 om 10:22
Eindtijd:08-03-2018 om 22:22
JeroenMuller
07 mrt. / 23:11
€ 79