BRUNO BRUNI Gr Kleuren-offsetlitho(106x91cm) BUONO NOTTE Handgesigneerd - Verkocht

BRUNO BRUNI  Gr Kleuren-offsetlitho(106x91cm)   BUONO NOTTE    Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1981 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
  • Bruno Bruni (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

zeer bijzondere en grote kleuren-offsetlitho van Bruno Bruni

afm blad  106x91 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en in een zeer kleine oplage uitgegeven

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(15)
FA. (34)

1981 verkochte items
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:28-09-2017 om 08:57
Eindtijd:04-10-2017 om 20:57
HeerJan
04 okt. / 18:24
€ 95