Bruno Bruni -L' ANGELO- Prachtige Originele Pigmentdruk. Handgesigneerd. 2017

Bruno Bruni -L' ANGELO- Prachtige Originele Pigmentdruk. Handgesigneerd. 2017 kopen? Bied vanaf 109!
Bruno Bruni -L' ANGELO- Prachtige Originele Pigmentdruk. Handgesigneerd. 2017 kopen? Bied vanaf 109!Bruno Bruni -L' ANGELO- Prachtige Originele Pigmentdruk. Handgesigneerd. 2017 kopen? Bied vanaf 109!Bruno Bruni -L' ANGELO- Prachtige Originele Pigmentdruk. Handgesigneerd. 2017 kopen? Bied vanaf 109!Bruno Bruni -L' ANGELO- Prachtige Originele Pigmentdruk. Handgesigneerd. 2017 kopen? Bied vanaf 109!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bruno Bruni.

Een tot de verbeelding sprekend werk. Zeer fraaie en kleurrijke "Nude".

Het werk van deze Italiaanse kunstenaar  is subliem en werkelijk elk detail is tot op de tiende millimeter in beeld gebracht.

Titel: L'Angelo

Materiaal: Originele pigmentdruk op zwaar handgemaakt katoenpapier.

Afmetingen blad: 61 x 49 cm.

Afmetingen beeld: 45,5 x 38 cm.

Signatuur: m.o. Handgesigneerd.

Jaar: 2017.

Conditie: In zeer goede staat.

Verzending: Aangetekend door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL)  Naar België: € 20,-

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(17)
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:27-03-2018 om 17:36
Eindtijd:02-04-2018 om 19:36
Openingsbod€ 109
Objectlocatievoorschoten, Nederland