Bruno Bruni -Vlinders bij zonsondergang- Een prachtige Pigmentdruk. Gesigneerd.

Bruno Bruni -Vlinders bij zonsondergang- Een prachtige Pigmentdruk. Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 69!
Bruno Bruni -Vlinders bij zonsondergang- Een prachtige Pigmentdruk. Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 69!Bruno Bruni -Vlinders bij zonsondergang- Een prachtige Pigmentdruk. Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bruno Bruni.

Het werk van deze Italiaanse kunstenaar  is subliem en werkelijk elk detail is tot op de tiende millimeter in beeld gebracht.

Titel:  Vlinders bij zonsondergang.

Materiaal: Originele pigmentdruk op zwaar handgemaakt katoenpapier.

Afmetingen blad: 60 x 50 cm.

Afmetingen beeld: 45 x 40 cm.

Signatuur: m.o. Handgesigneerd.

Jaar: 2017.

Conditie: In zeer goede staat.

Verzending: Aangetekend door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL)  Naar België: € 17,50.

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(17)
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:09-12-2017 om 15:28
Eindtijd:15-12-2017 om 20:28
Openingsbod€ 69
Objectlocatievoorschoten, Nederland