Bruno Ninaber van Eyben - Fruitschaal/presenteerschaal - Verkocht

Bruno Ninaber van Eyben - Fruitschaal/presenteerschaal kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Bruno Ninaber van Eyben - Fruitschaal/presenteerschaal kopen? Bied vanaf 25!Bruno Ninaber van Eyben - Fruitschaal/presenteerschaal kopen? Bied vanaf 25!Bruno Ninaber van Eyben - Fruitschaal/presenteerschaal kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

692 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Bruno Ninaber van Eyben (1950)
TypeDesign
Jaartal1997
StijlDutch Design
Afmetingen27.5 cm x 28.3 cm x 28.3 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Prachtige Dutch Design tschaal van de bekende ontwerper Bruno Ninaber van Eyben 1997 van roestvrijstaal en rubber, ontwerp  voor Randstad uitzendbureau conditie:gebruikt gemerkt :bruno ninaber holland & randstad hoogte:27,5 cm. Diameter:28,3 cm. Periode:1997.

Bruno Ninaber is o.a. ontwerper van Nederlands geld geweest in 2000

Bruno Ninaber van Eyben (1950)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Ami
FA. (7)

692 verkochte items
28.3
27.5
28.3
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:12-05-2019 om 19:34
Eindtijd:26-05-2019 om 19:40
tkl2406
24 mei / 14:52
€ 25