Bruno Vekemans - Le Trian (WP) - Verkocht

Bruno Vekemans - Le Trian (WP) kopen? Bied vanaf 265!
Bruno Vekemans - Le Trian (WP) kopen? Bied vanaf 265!Bruno Vekemans - Le Trian (WP) kopen? Bied vanaf 265!
  • Bruno Vekemans (1952-2019)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen92 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi  werk van Bruno Vekemans.
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden via aangetekende post toegestuurd krijgen.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Bruno Vekemans (1952-2019)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
77 cm
92 cm
Dit item is verkocht voor 307,05 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-08-2022 om 11:56
Eindtijd:17-09-2022 om 10:25
mspaanderman
16 sep. / 23:18
€ 267