BUITEN AARD WEZEN - SURREALISME van LEONIEK STAAL 1976 - Verkocht

BUITEN AARD WEZEN  - SURREALISME van LEONIEK STAAL 1976 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

BUITEN AARD WEZEN  - SURREALISME van LEONIEK STAAL 1976 kopen? Bied vanaf 1!BUITEN AARD WEZEN  - SURREALISME van LEONIEK STAAL 1976 kopen? Bied vanaf 1!BUITEN AARD WEZEN  - SURREALISME van LEONIEK STAAL 1976 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

LEONIEK STAAL

VLIEGEND WEZEN in LANDSCHAP

AQUAREL OP PAPIER in de MAAT 28 X 39 CM

gesigneerd onder LEONIEK STAAL 1976

ZONDER LIJST ZEER GOEDE STAAT

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:16-06-2015 om 20:31
Eindtijd:30-06-2015 om 20:31
Biedingen (2)
reneswertz
30 jun. / 20:26
€ 3
jankunst
28 jun. / 19:51
€ 1