• Populair
  • Loopt vandaag af
  • 1e keer aangeboden
  • Vanaf 1 euro
  • Vandaag geplaatst
  • Laatste kans
  • Alleen aftersale
Deutsch

Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer

Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!

Dit item is verkocht Toon item

Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer

Grafiek na 1900

Verkoopprijs: € 55,00

Vergelijkbaar item plaatsen

Andere items

Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!
Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!
Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!Buitengewoon Chine Collé bladgoud Diepdruk van Grafische meester Jan Naezer kopen? Bied vanaf 1!
Vergelijkbaar item plaatsen

Verkoper

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

Lid sinds 2013
2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jan Naezer (1951)
TypeGrafiek na 1900
Periode1945 t/m 1999
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar :  Jan Naezer ( 1951 -) 
Titel/Voorstelling : " nummer 4064  "
Datering : 2000
Medium / Techniek :  Chine en Collé met bladgoud  op geschept papier 

Oplage : nr. 24 van 30
Maten : 32 x 32 cm (bladmaat) en 57 x 57 cm ( in lijst )
Gesigneerd : met potlood onder
Conditie : goed

 

Jan Naezer is een Nederlandse kunstenaar. Hij woont in Voorburg en werkt in Den Haag. Jan Naezer is graficus en heeft zich gespecialiseerd in de Etstechniek. Naast zijn werkzaamheden als beeldende kunstenaar geeft hij op zijn atelier lessen in diverse technieken. De laatste jaren is hij met zijn grafisch werk hoofdzakelijk in Frankrijk actief.

De prenten van Jan Naezer worden gekenmerkt door een rijke schakering van grafische contrasten die als vanzelfsprekend met elkaar in evenwicht zijn. Waren zijn vroegere prenten louter zwart/wit, tijdens een verblijf in een grafische werkplaats te Berlijn maakte hij kennis met de chine en collé techniek. Bij deze techniek wordt tijdens het afdrukken een dun stuk gekleurd papier in de drukgang meegelijmd. Het werk van Jan Naezer heeft geen onderwerp in literaire zin, het is het proces zelf dat als onderwerp fungeert en waarvan de uitkomst een verstild rustpunt is. De prenten worden in een kleine oplage door de kunstenaar met de hand gedrukt waarna het bladgoud wordt aangebracht. Door deze werkwijze krijgt elke afdruk een uniek karakter.

 

 

 

In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.

De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

Verzending

Garantie

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Dit item is verkocht voor 55,00

VEILINGGEGEVENS

Starttijd:15-04-2018 om 20:49
Eindtijd:29-04-2018 om 23:19

Biedingen (15):

Rdewit87
29 apr. / 23:14
€ 55
Lasceau
29 apr. / 23:06
€ 50
Katrien62
29 apr. / 23:02
€ 45
Lasceau
29 apr. / 23:02
€ 41
Katrien62
29 apr. / 22:58
€ 35
Lasceau
29 apr. / 22:54
€ 30
Katrien62
29 apr. / 22:53
€ 25
Lasceau
29 apr. / 22:53
€ 21
Lasceau
29 apr. / 22:45
€ 17
revolutionl
29 apr. / 22:45
€ 15
revolutionl
29 apr. / 12:17
€ 9
FVZ093
29 apr. / 12:17
€ 7
revolutionl
27 apr. / 11:24
€ 5
Lasceau
20 apr. / 22:37
€ 3
jacorus
15 apr. / 21:16
€ 1
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.