Buurkerkhof, Utrecht, --- ets uit het jaar 1932.

Buurkerkhof, Utrecht,  --- ets uit het jaar 1932. kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Buurkerkhof, Utrecht,  --- ets uit het jaar 1932. kopen? Bied vanaf 35!Buurkerkhof, Utrecht,  --- ets uit het jaar 1932. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  henkepenkie

37 verkochte items
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
GesigneerdHandgesigneerd

Roodenburg,  Hendrikus Elias,

Den Haag  1885  -  1987  Wassenaar.

Buurkerkhof,  Utrecht.

Ets :  25,5  x  16,5  cm.

Met passe-partout en lijst :  42  x  31  cm.

Ets, passe-partout en lijst zijn in goede staat.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:17-09-2014 om 15:31
Eindtijd:24-09-2014 om 15:31

banket
19 sep. / 14:21
€ 35