C. van der Woerd; ets, Gezicht op Kampen

C. van der Woerd; ets, Gezicht op Kampen kopen? Bied vanaf 55!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 55,00

C. van der Woerd; ets, Gezicht op Kampen kopen? Bied vanaf 55!C. van der Woerd; ets, Gezicht op Kampen kopen? Bied vanaf 55!C. van der Woerd; ets, Gezicht op Kampen kopen? Bied vanaf 55!C. van der Woerd; ets, Gezicht op Kampen kopen? Bied vanaf 55!C. van der Woerd; ets, Gezicht op Kampen kopen? Bied vanaf 55!C. van der Woerd; ets, Gezicht op Kampen kopen? Bied vanaf 55!C. van der Woerd; ets, Gezicht op Kampen kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
TypeTekening / Aquarel

Fraaie ets van Cornelis van der Woerd, handgesigneerd rechts onder en getiteld: Gezicht op Kampen (links onder).

Afmetingen inclusief lijst:   Breedte 90 cm.

                                           Hoogte 38 cm.

De ets verkeert in goede staat en is professioneel ingelijst.

Gezien de afmetingen graag ophalen. Sloten (frl.)

Verzenden kan in overleg maar zowel de kosten als het risico is voor de koper.

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:24-02-2016 om 13:18
Eindtijd:05-03-2016 om 13:18

guillaume
4 mrt. / 11:16
€ 55