C van Stiphout, olieverf op papier, kubistisch naakt - Verkocht

C van Stiphout, olieverf op papier, kubistisch naakt kopen? Bied vanaf 1!
C van Stiphout, olieverf op papier, kubistisch naakt kopen? Bied vanaf 1!C van Stiphout, olieverf op papier, kubistisch naakt kopen? Bied vanaf 1!C van Stiphout, olieverf op papier, kubistisch naakt kopen? Bied vanaf 1!C van Stiphout, olieverf op papier, kubistisch naakt kopen? Bied vanaf 1!C van Stiphout, olieverf op papier, kubistisch naakt kopen? Bied vanaf 1!C van Stiphout, olieverf op papier, kubistisch naakt kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd

Herkomst: Holbein veiling.

Modern kunstwerk met kubistische voorstelling van vrouw met ontbloot bovenlijf.

Olieverf op papier: 59,5 nij 79,5 cm. Zichtmaat: 43,5 bij 63,5 cm.

Ter hoogte van de linkerschouder (rechts op de foto) is het papier dun (zie laatste foto).

Signatuur rechtsonder in potlood: ' C van Stiphout'.

Zie RKD.nl : Cornelis van Stiphout / Cees van Stiphout?

Ongespecificeerd

Geplaatst door  KunstkamerZandvoort
FA. (16)

650 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:31-10-2014 om 15:31
Eindtijd:09-11-2014 om 15:31
Biedingen (6)
11303
05 nov. / 09:00
€ 17
666spencer666
04 nov. / 22:37
€ 15
11303
04 nov. / 09:47
€ 13
666spencer666
04 nov. / 09:46
€ 11
11303
04 nov. / 09:46
€ 10
666spencer666
01 nov. / 10:12
€ 1