Calder - "Stabiles" - lithografie. - Verkocht

 Calder  - "Stabiles"  - lithografie. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

 Calder  - "Stabiles"  - lithografie. kopen? Bied vanaf 1! Calder  - "Stabiles"  - lithografie. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

517 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Alexander Calder (1898-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

 "Stabiles"  - lithografie.

Calder, afmetingen; 49,5 x 46 cm.

Conditie is zeer goed. {verzending aangetekend}

Alexander Calder (1898-1976)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

517 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:24-06-2015 om 12:11
Eindtijd:01-07-2015 om 20:11
Biedingen (9)
AbvandeWakker
30 jun. / 17:01
€ 20
ADamsma
30 jun. / 17:01
€ 18
AbvandeWakker
30 jun. / 17:01
€ 16
ADamsma
30 jun. / 17:01
€ 14
AbvandeWakker
29 jun. / 18:48
€ 12
Robbedoes024
29 jun. / 18:48
€ 10
AbvandeWakker
29 jun. / 18:48
€ 7
Robbedoes024
29 jun. / 18:48
€ 5
AbvandeWakker
28 jun. / 21:04
€ 1