FA. (6)

Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100

Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!
Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Calvin Christiaan (1954)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Calvin Christiaan
'Cat and Fish' - kleurenzeefdruk, 1993, gesigneerd, oplage 100 ex

Handgesigneerd, gedateerd en getiteld met potlood
Afmetingen 30 x 30 cm
Oplage 77/100
Jaartal 1993

Geboortedatum:

01-01-1954

Biografie

Calvin Christiaan groeit op in de Verenigde Staten. Zijn moeder doceert kunstgeschiedenis aan de Universiteit , zijn vader maakt in Florida furore als reclame-ontwerper. Calvin Christiaan zelf is veelzijdig en wenst zich niet te beperken tot een bezigheid.

Calvin Christiaan wordt vaak betrokken bij de tot stand koming van reclamecampagnes voor grote internationale bedrijven. In 1988 ontvangt hij de exportprijs vanwege zijn ontwerpen voor een bekend Amerikaans kledingmerk. Zijn vrije werk exposeert hij onder meer in de Verenigde Staten, Frankrijk en Zwitserland.

In 1990 heeft hij Amerika verruild voor Europa. Calvin Christiaan vestigd zich in Nice en verblijft enkele maanden per jaar op zijn woonboot in een van de Amsterdamse grachten. Sinds 1992 ontwerpt hij met name zeefdrukken.

Calvin Christiaan (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
30 cm
30 cm
Starttijd:14-12-2021 om 17:19
Eindtijd:19-12-2021 om 22:01
Openingsbod€ 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAalst, België
VerzendingAlleen binnen Europa