Camille Hilaire - Côte d'Azur

Camille Hilaire - Côte d'Azur kopen? Bied vanaf 15!

Camille Hilaire - Côte d'Azur

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Camille Hilaire - Côte d'Azur kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (20)

Lid sinds 2017
1172 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Camille Hilaire (1916-1988)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Papiersoort: BFK Rives.

Afmeting afbeelding: 46 x 64 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-02-2020 om 21:03
Eindtijd:07-02-2020 om 19:15

Michalis
7 feb. / 18:37
€ 15