Carel Bruens - Devotie - Verkocht

Carel Bruens - Devotie kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 166,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Carel Bruens - Devotie kopen? Bied vanaf 145!Carel Bruens - Devotie kopen? Bied vanaf 145!Carel Bruens - Devotie kopen? Bied vanaf 145!Carel Bruens - Devotie kopen? Bied vanaf 145!Carel Bruens - Devotie kopen? Bied vanaf 145!Carel Bruens - Devotie kopen? Bied vanaf 145!Carel Bruens - Devotie kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (11)

139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Carel Bruens (1925)
Jaartal1963
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
Lijst75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vroeg werk van de veelzijdige kunstenaar Carel Bruens. Bekend om zijn glas in lood, landschappen, stillevens en portretten maar ook beeldhouwer, tekenleraar en vervaardiger van mozaïek.  Een creatieve duizendpoot.  Prachtig van kleur (zie foto's)

Gesigneerd: rechts onder.

Levering in binnen en buitenland in overleg mogelijk.

klein "deukje" zie foto's

Carel Bruens (1925)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (11)

139 verkochte items
55 cm
75 cm
54 cm
74 cm
Dit item is verkocht voor 166,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 08:48
Eindtijd:23-12-2020 om 19:00
Pieter23
23 dec. / 18:54
€ 145