Wassily Kandinsky - originele houtsnede: Improvisation 7

Wassily Kandinsky - originele houtsnede: Improvisation 7 kopen? Bied vanaf 50!
Wassily Kandinsky - originele houtsnede: Improvisation 7 kopen? Bied vanaf 50!Wassily Kandinsky - originele houtsnede: Improvisation 7 kopen? Bied vanaf 50!Wassily Kandinsky - originele houtsnede: Improvisation 7 kopen? Bied vanaf 50!Wassily Kandinsky - originele houtsnede: Improvisation 7 kopen? Bied vanaf 50!Wassily Kandinsky - originele houtsnede: Improvisation 7 kopen? Bied vanaf 50!Wassily Kandinsky - originele houtsnede: Improvisation 7 kopen? Bied vanaf 50!Wassily Kandinsky - originele houtsnede: Improvisation 7 kopen? Bied vanaf 50!
  • Wassily Kandinsky (1866-1944)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1975
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Houtsnede, gedrukt van het originele houtblok.  Dit is de 2e uitgave, op Arches papier.

Uit de uitgave van XXe Siecle uit 1975, Oorspronkelijk gepubliceerd in 1913 in het boek "Klänge".

Los geplaatst achter passepartout en glas. In een fraaie bruin/zwarte lijst (chipje).

Op de laatste foto is het volledige blad te zien. Het is in nieuwstaat!

in goede gebruikte staat.

Wassily Kandinsky (1866-1944)

RussischRussischFransFransAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1430 verkochte items
Alle items van deze verkoper (186)
32 cm
32 cm
24 cm
30 cm
Sluit binnenkort 13u 11m 03s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:14-11-2022 om 00:29
Eindtijd:28-11-2022 om 22:15