Carel Verbraak - 2 Schitterende gesigneerde aquarellen in passe-partout van " CLOWN "

Carel Verbraak - 2 Schitterende gesigneerde aquarellen in passe-partout van " CLOWN " kopen? Bied vanaf 45!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Carel Verbraak - 2 Schitterende gesigneerde aquarellen in passe-partout van " CLOWN " kopen? Bied vanaf 45!Carel Verbraak - 2 Schitterende gesigneerde aquarellen in passe-partout van " CLOWN " kopen? Bied vanaf 45!Carel Verbraak - 2 Schitterende gesigneerde aquarellen in passe-partout van " CLOWN " kopen? Bied vanaf 45!Carel Verbraak - 2 Schitterende gesigneerde aquarellen in passe-partout van " CLOWN " kopen? Bied vanaf 45!Carel Verbraak - 2 Schitterende gesigneerde aquarellen in passe-partout van " CLOWN " kopen? Bied vanaf 45!Carel Verbraak - 2 Schitterende gesigneerde aquarellen in passe-partout van " CLOWN " kopen? Bied vanaf 45!Carel Verbraak - 2 Schitterende gesigneerde aquarellen in passe-partout van " CLOWN " kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

757 verkochte items
  • Carel Verbraak (1923-1998)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen45 cm x 30 cm (h x b)
Passe-partout65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft 2 prachtig geschilderde clowns.

Beide in passe partout  in 2 verschillende maten.

Passe - partout van 65 x 50 en aquarel van 45 x 30 cm.

Passe - partout van  60 x 50 en aquarel van 41 x 31 cm

Carel Verbraak (1923-1998)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  tien
FA. (16)

757 verkochte items
50 cm
65 cm
30 cm
45 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-02-2021 om 16:17
Eindtijd:07-02-2021 om 17:04

bulatthi
7 feb. / 16:59
€ 45