Carel Visser - Abstracte compositie, zeefdruk - Verkocht

Carel Visser - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Carel Visser - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Carel Visser - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Carel Visser - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Carel Visser - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Carel Visser - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
  • Carel Visser (1928-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, bekende compositie van Carel Visser uit 1976.  Zeefdruk op japans papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (51-190).  In goede conditie; er zitten wat redelijk oppervlakkige vouwen in het blad maar gezien het soort papier kan het geheel goed ingelijst worden met als eindresultaat dat de vouwen dan niet of nauwelijks te zien zijn.

Afmetingen: 96cm x 65cm (blad)

Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:18-03-2018 om 11:27
Eindtijd:31-03-2018 om 20:27
den_smit
31 mrt. / 20:14
€ 75