Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesigneerd
Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 92 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 104/190 |
Carel Visser (1928-2015) houtsnede op Japans papier. Gedrukt in een oplage van 190 stuks In het midden is het werk, gesigneerd in potlood gedateerd 1976 en genummerd 104/190 Papiermaat 63 x 92 cm. In het papier zitten een aantal vouwen / kreukels en foxing stipjes. Verder goed.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
In het papier zitten een aantal vouwen / kreukels en foxing stipjes. Verder goed. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 16-1-2021 om 16:04 |
Eindtijd | 12-4-2021 om 10:58 |