Vroege fraaie monotype houtsnede van Carel Visser. Oplage 98 uit Prent 190. Houtsnede op zeer dun Japans rijstpapier. Gesigneerd en gedateerd '67.
Redelijk
Er zitten wat vouwen in het papier, maar bij het inlijsten vallen die voor een groot deel weg. Het beeld zelf is gezien de leeftijd van het extreem dunne Japanse rijstpapier in goede conditie.
Verder wat verkleuringen langs de randen en scheurtje linksboven.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,45