Carel Visser: Houtsnede op Japans papier, Z.T. (Rood) - Ingelijst - Verkocht

Carel Visser: Houtsnede op Japans papier, Z.T. (Rood) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Carel Visser: Houtsnede op Japans papier, Z.T. (Rood) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Carel Visser: Houtsnede op Japans papier, Z.T. (Rood) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Carel Visser: Houtsnede op Japans papier, Z.T. (Rood) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
  • Carel Visser (1928-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Z.T. (Rood)
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 68 cm x 83 cm (Beeld: 51 cm x 65 cm)
Oplage: 5/64
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (middenonder)
Materiaal: Houtsnede op Japans papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Administratieve code:

QQKMN

Dit item is verkocht voor 111,00
Starttijd:01-05-2018 om 09:58
Eindtijd:13-05-2018 om 09:58
Biedingen (3)
JohannavanDijk
13 mei / 09:52
€ 111
jpmr5503
13 mei / 09:52
€ 110
jpmr5503
09 mei / 00:02
€ 100