Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1965 |
Techniek | Varia |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 33 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Als dit muziek was dan heette het mashup, als het eten was dan heette het fusion; een gezamenlijk werk op de voorkant van een uitnodiging voor een feest in hun toenmalige atelier aan het Borssenburg(er)plein. Litho op glad papier, met twee vouwen zoals uitgegeven (zodat het door de brievenbus paste). Gesigneerd in de druk door één van beide kunstenaars (er van uitgaande dat de tekst in de uitnodiging door Visser of Couzijn is geschreven).
Afmetingen: 43cm x 33cm
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 25-9-2020 om 9:11 |
Eindtijd | 9-10-2020 om 19:06 |