Carel Willink - Arcadisch landschap - 1979 - Verkocht

Carel Willink - Arcadisch landschap - 1979 kopen? Bied vanaf 300!
Grafiek (handgesigneerd)

Carel Willink - Arcadisch landschap - 1979 kopen? Bied vanaf 300!Carel Willink - Arcadisch landschap - 1979 kopen? Bied vanaf 300!Carel Willink - Arcadisch landschap - 1979 kopen? Bied vanaf 300!
  • Carel Willink (1900-1983)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 93 cm (h x b)
Incl. lijst90 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Eén van Willinks mooiste werken, prachtig en passend ingelijst. Er is een klein foutje in het papier, gelukkig net in de witte wolkjes bovenaan, zodat het echt niet opvalt. Elders een zeer dun krasje, maar dat moet men al van zeer dichtbij bekijken. Eén van de weinige werken op de markt die door Willink zelf gesigneerd zijn (en niet door zijn vrouw). Lijst in goede staat. Excuses voor de weerspiegeling van het glas.
Afhalen ofwel lever ik het zelf binnen België en Nederland: 10 Euro voor een adres tot 100 km heen en weer verwijderd van Lille (België), 20 Euro voor een adres tot 200 km heen en weer verwijderd van Lille (België), 30 Euro tot 300 km h/t, 40 Euro tot 400 km h/t enz.
Zie beschrijving
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lille, België

ObjectlocatieLille,  België
Starttijd3-12-2019 om 17:08
Eindtijd6-12-2019 om 19:00