Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 108 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Houten lijst goud-zilver kleurig in uitstekende staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere, Nederland |
Objectlocatie | Almere, Nederland |
Starttijd | 9-5-2021 om 11:39 |
Eindtijd | 31-5-2021 om 21:43 |