Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 53.5 x 69.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 109/200 |
Litho Carel
(A.C.) Willink. 109/200. Niet ingelijst.
Titel De eeuwige schreeuw.
Uit nalatenschap/collectie van een recent overleden kunstenaar.
Hoogte 49,5 - 43 cm
Breedte 69,5. - 53,5
Albert Carel Willink (Amsterdam, 7 maart 1900 - aldaar, 19 oktober 1983) was
een Nederlands kunstschilder. Hij wordt gezien als de belangrijkste schilder
van het magisch realisme, een schilderstijl die met licht, kleur, vorm en
diepte een vervreemdende sfeer schept. De voorstellingen ogen reëel, maar zijn
uitsluitend mogelijk in de fantasie.
Willink zelf hield niet van de benaming 'magisch realisme', hij noemde het
liever 'imaginair realisme', het zo realistisch mogelijk schilderen van de
verbeelding. In zijn schilderijen combineerde Willink technische perfectie,
fotorealisme en een extreem gevoel voor detail met een dreigende, mysterieuze
en onwerkelijke sfeer.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Gaaf op papier. Met handtekening Willink. | |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 5 kg. |
Objectlocatie | AMSTERDAM, Nederland |
Starttijd | 12-1-2021 om 19:03 |
Eindtijd | 22-1-2021 om 21:30 |