Jan van Duijnhoven - " Schildersdenken "
Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Kitagawa Utamaro - ** Prijs Verlaagd** Lady descending from a court Carriage 御所車上臈之図
Walter Lebbe - Aquarel van bloemen
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1954 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Surrealistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 63 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 7-6-2020 om 11:52 |
Eindtijd | 14-6-2020 om 21:19 |