Ab Steenvoorden - Doosje - Ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1941 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 53 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Zeefdruk speciaal uitgegeven voor de Vrienden van de Goede Wijn.
Landschap met zeven beelden in lijst (achter glas en met passepartout).
Gesigneerd door Sylvia Willink. Oplage: 157 /200. Incl. certificaat.
Afmetingen: 68cm x 78cm (incl. lijst), 40cm x 53cm (beeld).
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland |
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 31-1-2021 om 13:37 |
Eindtijd | 17-3-2021 om 21:00 |