Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen - Verkocht

Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!
  • Carel Willink (1900-1983)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1926
TechniekVaria
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Lot van vier litho's (drukgesigneerd) van Carel Willink. Het betreft drie litho's met figuurvoorstellingen, en één van een stilleven/gezicht op venster.

Let op: het oplagenummer wijkt af van de foto's.
Zie ook conditieomschrijving.
Het oplagenummer van deze exemplaren betreft: 230/270.

In samenwerking gedrukt door Joe Wols, vriend van Carel Willink.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd12-4-2021 om 9:38
Eindtijd17-4-2021 om 19:50
Biedingen (17)