Vroege en zeldzame linosnede uit 1920 op dun papier.
Potlood gesigneerd rechtsonder, getiteld midden onder en gedateerd linksonder.
Beeldmaat 33x24 cm. Bladmaat 45,5x34 cm.
Losbladig. Klein gaatje linksboven in de kerk.
Albert Carel Willink werd geboren te Amsterdam op 7 maart 1900 en overleed aldaar op 19 oktober 1983.
Studeerde enige tijd bouwkunde (1918-1919) aan de T.H. te Delft. Daarna de Staatliche Hochschule für Bildende Künste te Berlijn (1920-1923).
Leerling van Hans Baluschek. Leraar van Joost Baljeu en Sylvia Willink.
Behoort tot de stroming van het magisch realisme.
Lid van de Novembergruppe en De Onafhankelijken.
Graficus, illustrator, schilder en tekenaar van portret, naakt, stilleven, landschap en stadsgezicht.
De foto's zijn onderdeel van de omschrijving van dit authentieke werk.