Mooie Litho, gedrukt in 1979, van Carel Willink. Hand gesigneerd en genummerd, het betreft nummer 54 uit een oplage van 200. Zowel het werk als de kunstenaar spreken voor zich, dus ga daar niets aan toevoegen. Het werk is ingelijst.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 7,00