Carina Riezebos - A Touch of Eve

Carina Riezebos - A Touch of Eve kopen? Bied vanaf 160!
Carina Riezebos - A Touch of Eve kopen? Bied vanaf 160!Carina Riezebos - A Touch of Eve kopen? Bied vanaf 160!Carina Riezebos - A Touch of Eve kopen? Bied vanaf 160!Carina Riezebos - A Touch of Eve kopen? Bied vanaf 160!Carina Riezebos - A Touch of Eve kopen? Bied vanaf 160!Carina Riezebos - A Touch of Eve kopen? Bied vanaf 160!Carina Riezebos - A Touch of Eve kopen? Bied vanaf 160!Carina Riezebos - A Touch of Eve kopen? Bied vanaf 160!
  • Carina Riezebos (1971)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2021
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Glaskunstbeurs jaarobject 2021. Hoewel de beurs in dat jaar niet door ging door corona is er toch een object gemaakt. Ontwerp Carina Riezebos, uitvoering Marek Bartko Novy Bor.  Oplage is ongeveer 150 stuks. Het object is er in 2 uitvoeringen en kan op meerdere manieren gebruikt worden, zie foto's .

Wordt geleverd nieuw in verpakking met certificaat.

Carina Riezebos (1971)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (12)

128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
22 cm
32 cm
Starttijd:19-01-2023 om 10:58
Eindtijd:29-01-2023 om 19:57
Openingsbod € 160
ObjectlocatieLeerdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa