Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd
Caroline Koenders - Geen titel
Piet Warffemius - Zonder titel
Michael Winkel - These Boots are made For Walking
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nähe Hannover, Duitsland |
Starttijd | 12-11-2007 om 17:15 |
Eindtijd | 16-11-2007 om 14:56 |