Aquarel van C.C. van Niekerk "Bij ons Krijtland" Zuid Limburg Epen 1962 Gesigneerd door C.C. van Niekerk
Zeer Goed
De conditie van het aquarel is zeer goed. De lijst er omheen heeft echter wel gebruikssporen.
Omdat ik maar 1 optie had in te tikken betreffende de drager weet ik niet 100% zeker of het op papier is of op doek, Wil het schilderij niet openen en beschadigen.
Tot 2 kg.
€ 6,75