Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland

Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!
Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!
  • Carl C. van Niekerk (1897-1984)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1962
TechniekAquarel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst25 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van  C.C. van Niekerk
"Bij ons Krijtland"  Zuid Limburg  Epen  1962
Gesigneerd door C.C. van Niekerk
De conditie van het aquarel is zeer goed. De lijst er omheen heeft echter wel gebruikssporen. Omdat ik maar 1 optie had in te tikken betreffende de drager weet ik niet 100% zeker of het op papier is of op doek, Wil het schilderij niet openen en beschadigen.
Binnen Nederland € 6,75

Starttijd6-5-2021 om 17:35
Eindtijd17-5-2021 om 22:11
Openingsbod € 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHoensbroek,  Nederland