Carl de Keyzer, litho, 37x27 cm - Verkocht

Carl de Keyzer, litho, 37x27 cm kopen? Bied vanaf 50!
Carl de Keyzer, litho, 37x27 cm kopen? Bied vanaf 50!Carl de Keyzer, litho, 37x27 cm kopen? Bied vanaf 50!
  • Carl De Keyzer (1958)
TypeFotografie

Litho van Carl de Keyzer. Deze litho werd in grote oplage uitgebracht vandaar de lage vraagprijs.

Deze foto werd gesigneerd en voor echt verklaard door Carl de Keyzer door het nummer op de achterzijde van de litho.

verzendkosten: Nederland €10,-, België €6,- aangetekend.

Carl De Keyzer (1958)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  hugocampus

59 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:15-12-2013 om 22:55
Eindtijd:25-12-2013 om 22:55
lonsain
25 dec. / 09:29
€ 50