Carl Henning Pedersen - The Hill of the Elves - Kleurenlithografie

Carl Henning Pedersen - The Hill of the Elves - Kleurenlithografie  kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 130,00

Carl Henning Pedersen - The Hill of the Elves - Kleurenlithografie  kopen? Bied vanaf 120!Carl Henning Pedersen - The Hill of the Elves - Kleurenlithografie  kopen? Bied vanaf 120!Carl Henning Pedersen - The Hill of the Elves - Kleurenlithografie  kopen? Bied vanaf 120!Carl Henning Pedersen - The Hill of the Elves - Kleurenlithografie  kopen? Bied vanaf 120!Carl Henning Pedersen - The Hill of the Elves - Kleurenlithografie  kopen? Bied vanaf 120!Carl Henning Pedersen - The Hill of the Elves - Kleurenlithografie  kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  artcol
FA. (6)

61 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Carl-Henning Pedersen (1913-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho van Carl-Henning Pedersen (1913-2007)  Handgesigneerd door de kunstenaar rechtsonder

titel: "The Hill of the Elves"
conditie: zeer goede staat
jaar: 1985
afmeting: 60 x 48 cm (ingelijst: 82 x 66 cm)
oplage: 250 ex.

Werk is erg mooi ingelijst maar daardoor ook erg zwaar door het dikke glas, dus kans op schade is groot, daarom een voorkeur voor ophalen.

Dit item is verkocht voor 130,00

Starttijd:01-10-2015 om 14:12
Eindtijd:08-10-2015 om 14:12

Biedingen (2):

Migdale1
3 okt. / 13:58
€ 130
MBZ
1 okt. / 16:22
€ 120