Carla Daalderop Bruggeman - Gouache, haven van Menton, Z-Frankrijk - Verkocht

Carla Daalderop Bruggeman - Gouache, haven van Menton, Z-Frankrijk kopen? Bied vanaf 50!
  • Carla Daalderop Bruggeman (1928-2015)
Jaartal1956
TechniekGouache
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Carla Daalderop volgde de opleiding aan het Instituur voor Kunstnijverheids Onderwijs (Amsterdam) en de Academie Kunstoefening (Arnhem). Zij schilderde in een figuratieve trant, maakte sculpturen aanvankelijk in keramiek maar later voornamelijk in brons. Carla Daalderop werkte in Tiel, Arnhem, Fribourg (Zwitserland), Amsterdam, Parijs en Tegelen. Zij was o.a. ontwerper van de Inktspotprijs een bronzen beeldje van een Satyr op een inktpot. Ze was lid van Kunstenaarsvereniging Sint Lucas.

Geen nadelige bijzonderheden

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-03-2019 om 21:18
Eindtijd:18-03-2019 om 22:51
pictus
15 mrt. / 14:28
€ 50