Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Ets |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 27/60 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Object: Ets Kunstenaar: Carla Kleekamp Afmetingen Afbeelding: 9 X 21 Cm Jaar: 1980 e.a Gesigneerd: Carla Kleekamp Titel: De boom van Remco Kampert Conditie: Uitstekend Oplage: 47 / 60 | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Starttijd | 5-8-2023 om 17:34 |
Eindtijd | 15-8-2023 om 21:38 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Middelharnis, Nederland |