Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Ets |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 25 x 60 cm (h x b) |
Passe-partout | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
JC463 3
Carla Kleekamp
Het Gesprek
3 x kleuretsen
1983
10/10
25 x 60 cm
60 x 80 cm
Conditie | Goed | ||
Niet hinderlijke vage streep over het werk. Zie foto's | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 15-5-2020 om 16:00 |
Eindtijd | 22-5-2020 om 22:16 |