Carla Kleekamp: Pentekening, Le Pouzin

Carla Kleekamp: Pentekening, Le Pouzin kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 1,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Carla Kleekamp: Pentekening, Le Pouzin kopen? Bied vanaf 1!Carla Kleekamp: Pentekening, Le Pouzin kopen? Bied vanaf 1!Carla Kleekamp: Pentekening, Le Pouzin kopen? Bied vanaf 1!Carla Kleekamp: Pentekening, Le Pouzin kopen? Bied vanaf 1!Carla Kleekamp: Pentekening, Le Pouzin kopen? Bied vanaf 1!Carla Kleekamp: Pentekening, Le Pouzin kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

279 verkochte items
  • Carla Kleekamp (1937)
TypeTekening / Aquarel

Pentekening op papier.

Handgesigneerd l.o.

Conditie zeer redelijk minieme plekjes.

Afmetingen 11 x 21 cm.

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:10-10-2016 om 16:44
Eindtijd:24-10-2016 om 16:44

Gnav
18 okt. / 21:21
€ 1