Carla Raadsveld - Geen titel - Verkocht

Carla Raadsveld - Geen titel kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Carla Raadsveld - Geen titel kopen? Bied vanaf 15!Carla Raadsveld - Geen titel kopen? Bied vanaf 15!Carla Raadsveld - Geen titel kopen? Bied vanaf 15!Carla Raadsveld - Geen titel kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
  • Carla Raadsveld (1950)
Jaartal1983
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geen titelKunstenaar Carla raadsveldNr 45/150Jaartal 1983Papier 50br x 65cm hoog

Carla Raadsveld (1950)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:30-11-2018 om 20:51
Eindtijd:07-12-2018 om 21:03
yookoo
07 dec. / 19:48
€ 15