Carla Raadsveld - kleurenlitho - Paard - Verkocht

Carla Raadsveld - kleurenlitho - Paard kopen? Bied vanaf 25!
Carla Raadsveld - kleurenlitho - Paard kopen? Bied vanaf 25!Carla Raadsveld - kleurenlitho - Paard kopen? Bied vanaf 25!Carla Raadsveld - kleurenlitho - Paard kopen? Bied vanaf 25!
  • Carla Raadsveld (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho, potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd 37/75 linksonder.

Beeldmaat 37 x 35 cm. Bladmaat 70 x 56 cm. Losbladig.

Carla Raadsveld is geboren te Rotterdam in 1950.

Carla Raadsveld (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50 )

1750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:26-01-2015 om 11:06
Eindtijd:04-02-2015 om 11:06
rianne58
03 feb. / 22:45
€ 25