Carla Raadsveld - Tafel met appels - stilleven - Verkocht

Carla Raadsveld - Tafel met appels - stilleven kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Carla Raadsveld (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage41/350
Titel: Tafel met appels, zeefdruk op geschept papier
Jaartal: Onbekend
Oplage: 350, dit is nummer 41
Afmetingen blad: plusminus 77 cm x 50 cm
niet verstuurbaar in verband met kwetsbaarheid geschept papier

In goede staat op achterzijde plakbandresten

Carla Raadsveld (1950)

Alle items van deze kunstenaar(7)
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
50 cm
77 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:02-01-2019 om 22:33
Eindtijd:09-01-2019 om 21:39
kimjongebloet
09 jan. / 21:33
€ 55